Сталажа за над тоалет школка

750.00 ден

Со полицата за бања можете ефикасно да го искористи неискористениот простор над тоалетната школка, создавајќи повеќе дополнителен простор за складирање.

Compare

Опис

Сталажа за над тоалет школка можете ефикасно да го искористи неискористениот простор над тоалетната школка, создавајќи повеќе дополнителен простор за складирање. Совршено за вашата бања или просторија за перење.
Модерен дизајн и убава надворешна форма.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа за над тоалет школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…