Сталажа на врата за 24 пара чевли

950.00 ден

Уникатен производ за одлична организација на вашите чевли!

Compare

Опис

Уникатен производ за одлична организација на вашите чевли! Направен e од полимер пластична рамка и решетки од нерѓосувачки челик. Закачете ја сталажата за чевли на вашата врата и организирајте и прикажете ги чевлите уредно.

Карактеристики:
Пренослив и едноставен за монтирање и складирање
Материјал: метал и пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа на врата за 24 пара чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…