Сталажа Садови-Инокс

800.00 ден

Никој досега не рекол-“Обожавам да бришам садови и прибор за јадење!

Compare

Опис

Никој досега не рекол-“Обожавам да бришам садови и прибор за јадење! За срека го измислиле идеално решение: сталажа за сушење садови од нерѓосувачка Инокс на две нивоа. Дефинитивно би сакале вакво нешто во
вашата кујна.Ги складира вашите садови овозможуваки им да се цедат и да се сушат, плус, особено погодна за мал простор.
Димензии:39×11.5x26cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа Садови-Инокс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…