Столна LED Ламба на допир

390.00 ден

Столна Led ламба на допир која свети во топло-бела боја, со три јачини на светлина.

Нема на залиха

Compare

Опис

Столна Led ламба на допир која свети во топло-бела боја, со три јачини на светлина. Ламба идеална за работење каде е потребна концентрација, како читање книга или работење домашни задачи. Висококвалитетните Led диодите се идеални за работа и учење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Столна LED Ламба на допир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…