Купи!

Телескопски штендер за алишта

890.00 ден

Телескопски штендер за алишта. Kвалитетен комбиниран штендер со тркалца и опција за телескопско подесување на висината, со кој облеката ќе ви биде секогаш на дофат, а може лесно да ја преместувате во домот.

Compare

Опис

Телескопски штендер за алишта. Kвалитетен комбиниран штендер со тркалца и опција за телескопско подесување на висината, со кој облеката ќе ви биде секогаш на дофат, а може лесно да ја преместувате во домот.

Револоционерен нов практичен дизајн, се спушта и подига по желба, а има и додатни телескопски шипки на горниот дел, со што се овозможува максимално искористување на просторот.
Покрај како штендер може да се користи и како сушара за сушење алишта, изработен е од високо квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.
Производот доаѓа во трговско пакување во боја, што го прави идеален и за подарок.
Максимално оптеретување 30kg
Димензии: 150 x 96 x 45cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Телескопски штендер за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…