Тенџере со фритеза сет

450.00 ден

Тенџере со фритеза сет за пржење храна, како што се пилешко, риба, чипови и кромид прстени. Освен за пржење може да се користи за готвење, сосови, чорби…

Compare

Опис

Тенџере со фритеза сет за пржење храна, како што се пилешко, риба, чипови и кромид прстени. Освен за пржење може да се користи за готвење, сосови и чорби или зеленчук на пареа. Сетот за готвење 3 во 1 може да се користи на различни типови плочки за готвење, вклучувајќи, гас, електрична и керамика.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тенџере со фритеза сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…