Термофор 1L

350.00 ден

Термофор 1L. Како што се приближува студената зимска сезона, сите веќе бараат термофор со топла вода.
Зиме може да ставите топла вода и да се загреете, лете ладна и да се изладите.
Compare

Опис

Термофор 1L. Како што се приближува студената зимска сезона, сите веќе бараат термофор со топла вода.
Зиме може да ставите топла вода и да се загреете, лете ладна и да се изладите. Одличен е при третман на удари, болки, модрици, грчеви, главоболки, менструални тегоби, подобрување на варењето, намалување на температурата, итн…
Може да го користите и за затоплување на леглото на вашето бебе, или да го поставите на стомачето за бебето полесно да се справи со грчевите. Термофорот е изработен од дебел хипоалерген материјал. И има капаче кое не пропушта и издржува голем притисок. Исклучително лесно за употреба само ставате топла или ладна течност во зависност од потребата, затварате со капачето и термофорот е спремен за акција.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Термофор 1L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.