Тетрис

290.00 ден

Одлична забава за сите генерации со тетрис. Тетрисот има голем избор на игри вклучуваќи и змија.

Compare

Опис

Одлична забава за сите генерации со тетрис. Тетрисот има голем избор на игри вклучуваќи и змија. Ги исполнува преференциите и на децата и на повозрасните.

Димензии: 14.2×6.5cm
Димензии на екран: 2.6x3cm
Напојување: 2 x АА батерии (не се вклучени)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тетрис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…