Купи!

Тин Изненадување Амелија

1,790.00 ден

Добредојдовте во кадифен и гламурозен начин на живот на Тин Изненадување Амелија. Амелија е инспирирана од коала. Таа има долга, кафена коса и испечатени детали на лицето и облеката.

Compare

Опис

Добредојдовте во кадифен и гламурозен начин на живот на Тин Изненадување Амелија. Амелија е инспирирана од коала. Таа има долга, кафена коса и испечатени детали на лицето и облеката. Доаѓа со ново пакување на прозорец за да ги прикаже сите детали за квалитетот. Таа има прекрасна меки капа со уши од коала, марама и слатки чизми до колена.
Идеален подарок за роденден и за секоја посебна пригода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тин Изненадување Амелија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…