Трамболина 150cm

6,200.00 ден

Трамболина 150cm. Квалитетна трамболина со заштитна мрежа, идеален реквизит за забава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Трамболина 150cm. Квалитетна трамболина со заштитна мрежа, идеален реквизит за забава. Производот е погоден за деца кои сакаат да се забавуваат и да спортуваат.
Лесно може да го подобри расположението и физичката состојба.
Трамболината има дијаметар од 150 цм, висина од површината до висина на мрежата – 130 цм.
Безбедносна мрежа е вклучена во комплетот.
Максималното оптоварување е 150 кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Трамболина 150cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…