Трамболина 150cm

6,200.00 ден

Трамболина 150cm. Квалитетна трамболина со заштитна мрежа, идеален реквизит за забава.

Compare

Опис

Трамболина 150cm. Квалитетна трамболина со заштитна мрежа, идеален реквизит за забава. Производот е погоден за деца кои сакаат да се забавуваат и да спортуваат.
Лесно може да го подобри расположението и физичката состојба.
Трамболината има дијаметар од 150 цм, висина од површината до висина на мрежата – 130 цм.
Безбедносна мрежа е вклучена во комплетот.
Максималното оптоварување е 150 кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Трамболина 150cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…