Тротинет 3 во 1

1,550.00 ден

Тротинет 3 во 1. Прекрасен тротинет кој може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркало а подоцна и како класичен тротинет на три тркала. Тротинетот се подесува на три нивоа.

Нема на залиха

Compare

Опис

Тротинет 3 во 1. Прекрасен тротинет кој може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркало а подоцна и како класичен тротинет на три тркала. Тротинетот се подесува на три нивоа.
Максималната висина е 75см. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај, има кочница на задното тркало, тркалата светат при движење.

Максимална тежина: 25kg

ВЕ МОЛИМЕ НАПИШЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тротинет 3 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…