Купи!

Ултра модерна LED завеса со 10 сијалици 2х1m

2,890.00 ден

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со ултра модерната LED завеса. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.

Нема на залиха

Compare

Опис

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со ултра модерната LED завеса. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.
Завесата е составена од 10 топки со различна големина, поврзани со лед лента.
Достапни бои: жолта и ладна бела
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ултра модерна LED завеса со 10 сијалици 2х1m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…