Универзална сталажа на 4 нивоа

690.00 ден

Универзална сталажа на 4 нивоа. Уникатен производ за одлична организација на вашите чевли, книги и многу друго работи! Сталажа е изработена од полимер пластична рамка и решетки од нерѓосувачки челик.

Compare

Опис

Универзална сталажа на 4 нивоа. Уникатен производ за одлична организација на вашите чевли, книги и многу друго работи! Сталажа е изработена од полимер пластична рамка и решетки од нерѓосувачки челик. Може да се организира во 4 нивоа. Едноставно можете да ги поместите решетките нагоре или надоле зависно од големината на вашите чевли.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзална сталажа на 4 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…