Универзална топилка депилација со ролон

550.00 ден

Универзална топилка депилација со ролон, одличен за приватна и професионална употреба.

Compare

Опис

Универзална топилка депилација со ролон, одличен за приватна и професионална употреба. Топилка за сите видови на восок во ролони и патрони од 150гр, со автоматски регулатор на температура.

Еден ролон е вклучен

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзална топилка депилација со ролон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…