Фитнес справа до совршени раце

450.00 ден

Најновата фитнес сензација за која зборуваат сите жени

Compare

Опис

Најновата фитнес сензација за која зборуваат сите жени
Дали вашите раце и рамена се слаби? Дали се единствен дел од вашето тело за кој не можете да најдете решение? Не си го трошете времето – ви го претставуваме најновиот фитнес реквизит за совршени раце. Зајакнете ги, обликувајте и тонирајте ги мускулите на горниот дел на телото за само неколку минути на ден. Уникатен реквизит со динамичен отпор со 3 различни ластици за отпор кои ќе ви помогнат да ги зајакнете, обликувате и тонирате рацете. Со овој иновативен реквизит за вежбање можете да таргетирате 4 различни групи на мускули:
-трицепси
-бицепси
-рамена
-гради и горниот дел од грбот.

Ефикасен реквизит за во домашни услови со кој:
-Ќе го обликувате, зајакнете и тонирате горниот дел од телото
-Ќе ги намалите масните наслаги на рацете и ќе ги дефинирате мускулите
-Ќе согорувате калории
-Ќе дојдете до резултати за само неколку минути дневно
-Обезбедува уникатни динамични движења со отпор
-Ќе вежбате со помош на 3 различни пружини за отпор
-Ќе ги зајакнете градите и грбот
-Лесно се склопува за чување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фитнес справа до совршени раце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…