Фитнес јога чорапи

390.00 ден

Фитнес јога чорапи со силиконски гел кој не дозволува да се лизгаат додека вежбате, има тампон и апсорпција на удари, ја подобрува стабилноста и рамнотежата и ве одржува стабилни на лизгави површини.

Compare

Опис

Фитнес јога чорапи со силиконски гел кој не дозволува да се лизгаат додека вежбате, има тампон и апсорпција на удари, ја подобрува стабилноста и рамнотежата и ве одржува стабилни на лизгави површини. Можете лесно да вежбате и да останете безбедни додека вежбате јога, танц, балет, фитнес, пилатес и други активности.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фитнес јога чорапи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…