Фламинго гума Ø90cm

450.00 ден

Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето, фламинго гума на надувување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето, фламинго гума на надувување. Идеална за плажа или базен.

Димензии: дијаметар 90 cm

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фламинго гума Ø90cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…