Фолија балони It’s Girl

290.00 ден

Фолија балони It’s Girl идеални за прославување на роденото новороденче.

Compare

Опис

Фолија балони It’s Girl идеални за прославување на роденото новороденче. Идеален подарок и декор за забава кој никој нема да го остави рамнодушен. Ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фолија балони It’s Girl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.