Фолија балон I Do Love You

250.00 ден

Фолија балон I Do Love You, идеален за вашата свршувачка, девојачка забава и свадба.

Compare

Опис

Фолија балон I Do Love You, идеален за вашата свршувачка, девојачка забава и свадба. Идеален декор за секоја забава и настан.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Големина: 70 x 45cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фолија балон I Do Love You”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…