Фудбал сет од 5 балони

200.00 ден

Фудбал сет од 5 балони, составени од 1 фолија балон во форма фудбал 4D 24″, 2 фолија балони со принт фудбал 18″ и 2 фолијa балони во форма на ѕвезда 18″, идеални за прославување роденденска забава.
Compare

Опис

Фудбал сет од 5 балони, составени од 1 фолија балон во форма фудбал 4D 24″, 2 фолија балони со принт фудбал 18″ и 2 фолијa балони во форма на ѕвезда 18″, идеални за прославување роденденска забава. Идеален подарок и декор.
Ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фудбал сет од 5 балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…