Хелихоптер фолија балон

190.00 ден

Хелихоптер фолија балон, совршен декор за секоја роденденска забава. Подарок кој ќе изнуди насмевка на детските лица.

Compare

Опис

Хелихоптер фолија балон, совршен декор за секоја роденденска забава. Подарок кој ќе изнуди насмевка на детските лица.
Го добивате спакуван, ненадуван. Можете да го надувате со воздух или хелиум.
Големина: 50х88cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хелихоптер фолија балон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…