Хороскоп сложувалка со 500 парчиња

590.00 ден

Хороскоп сложувалка со 500 парчиња. Преку забава, игра и меморија создаде прекрасна сложувалка со хороскоп. Сложувалка со 500 парчиња, без разлика која е големината на парчињата секое од нив перефектно се совпаѓа.

Compare

Опис

Хороскоп сложувалка со 500 парчиња. Преку забава, игра и меморија создаде прекрасна сложувалка со хороскоп. Сложувалка со 500 парчиња, без разлика која е големината на парчињата секое од нив перефектно се совпаѓа. Сложувалките се изработени од високо квалитетни еколошки материјали.

 
Димензии: дијаметар 67.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хороскоп сложувалка со 500 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…