Чаршаф со ластик 100x200cm 100% памук

350.00 ден

Единечен чаршаф со ластик кој ви нуди удобност и квалитет.

Compare

Опис

Единечен чаршаф со ластик кој ви нуди удобност и квалитет. Совршени за сечие катче. Лесно се вклопува во секоја спалната соба.

Димензии:
-Чаршаф: 100 x 200cm одговара за кревет со димензии 90x190cm
-Материјал: 100% памук
-Достапни боја: бела.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаршаф со ластик 100x200cm 100% памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…