Чаршаф со ластик 180x200cm 100% памук

590.00 ден

Чаршаф со ластик 180x200cm 100% памук. Единечен и дупли чаршаф со ластик кој ви нуди удобност и квалитет.

Нема на залиха

Compare

Опис

Чаршаф со ластик 180x200cm 100% памук. Единечен и дупли чаршаф со ластик кој ви нуди удобност и квалитет. Совршени за сечие катче. Лесно се вклопува во секоја спалната соба.

Димензии:
-Чаршаф: 180 x 200cm одговара за кревет со димензии 170x190cm
-Материјал: 100% памук
-Достапни боја: бела, крем, сина, розева, лила, светло кафена и сива боја.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаршаф со ластик 180x200cm 100% памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…