Чашки со двојно стакло

490.00 ден

Стилски и ултра модерни чашки со двојно стакло со супериорна функционалност. Двојниот ѕид е посилен, но полесен од традиционалното стакло.

Compare

Опис

Чашки со двојно стакло. Стилски и ултра модерни чашки со двојно стакло со супериорна функционалност. Двојниот ѕид е посилен, но полесен од традиционалното стакло. Настрана од фантастичниот изглед на вашата полица, маса или бар, тие се добро изолирани за да можете да сервирате топли и ладни пијалоци и храна и да ги чувате на вистинска температура за подолго време.
Чашките со двоен ѕид нема да се скршат или оштетат лесно како обичното стакло, бидејќи тие сигурно може да издржат температурни шокови.
Димензии: 9×8.5cm 250ml
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ФОРМА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чашки со двојно стакло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…