Чај сет за двајца

890.00 ден

Чај сет за двајца кој сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица.

Нема на залиха

Compare

Опис

Чај сет за двајца кој сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица. Сетот се сотои од 2 шољи, чајник и капаче со сладок дезен со насмевка.
Идеална идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чај сет за двајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…