Четка Масажер

790.00 ден

Четка масажер која ќе ви го претвори туширањето во спа искуство! За подмладување на кожата, користете Микродермоабразија главата на четката со цел отстранување на мртвите клетки на кожата и добивање на младешка кожа.

Compare

Опис

Четка масажер која ќе ви го претвори туширањето во спа искуство! За подмладување на кожата, користете Микродермоабразија главата на четката со цел отстранување на мртвите клетки на кожата и добивање на младешка кожа. Или можете да ја користите сунѓер мрежата за понежна ексфолијација.Четката масажер, ја подобрува циркулацијата – совршена е за области склони на целулит. Работи на батериски погон – 3 AAA (не се вклучени). Користите било каков сапун или гел за туширање.
Вклучува 5 Спа елементи:
-За чистење;
-За нежна ексфолијација;
-За масажа;
-За микродермоабразија
-За педикир.

100 % е отпорен на вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Четка Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…