Четка-Сунѓер за миење садови

290.00 ден

Четка-Сунѓер за миење садови, моожно користење како четка или сунѓер.

Compare

Опис

Четка-Сунѓер за миење садови, моожно користење како четка или сунѓер. Има пластичен резервоар за течност. Полнете ја четката и повторно е употреблива. Лесна за чистење тава за храна и други додатоци во кујната

Пакетот вклучува:
-1 x четка за чистење со 3 парчиња сунѓерски глави

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Четка-Сунѓер за миење садови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…