Чешел за моделирање

550.00 ден

Чешел за моделирање. Мултифункционална електрична четка за стилизирање на косата, измазнување на косата, зацрвствување и создавање убав волумен.

Compare

Опис

Чешел за моделирање. Мултифункционална електрична четка за стилизирање на косата, измазнување на косата, зацрвствување и создавање убав волумен. Електрична четка за различни стилови на коса.
На врвот на плочата за греење има заштитно покритие, кое рамномерно ја загрева косата за да спречите изгореници, така што можете да го користите овој чешел за стилизирање на косата без никаква грижа.
Лесен и пренослив, одличен за патување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чешел за моделирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…