Чинија автомобил

250.00 ден

Прекрасна декоративна чинија автомобил за совршено послужени колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате. Секој оброк на вашите најмили, ќе биде омилен во оваа чинија.

Нема на залиха

Compare

Опис

Чинија автомобил. Прекрасна декоративна чинија автомобил за совршено послужени колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате. Секој оброк на вашите најмили, ќе биде омилен во оваа чинија.
Димензија: 29x20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чинија автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…