Чинија елка

250.00 ден

Прекрасна декоративна чинија елка за совршено послужени новогодишни колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате.

Нема на залиха

Compare

Опис

Прекрасна декоративна чинија елка за совршено послужени новогодишни колачиња, грицки, овошје и се што ќе посакате.
Димензија: 25 x 21cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чинија елка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…