Шолја топка Merry Christmas

590.00 ден

Шолја топка Merry Christmas. Луксузна новогодишна шолја топка со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.

Compare

Опис

Шолја топка Merry Christmas. Луксузна новогодишна шолја топка со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.

Идеална идеа за креативен подарок.
Капацитет: 400ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шолја топка Merry Christmas”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…