Шоља со механизам за мешање

390.00 ден

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со ова шоља со механизам за мешање.
Вие само ставете млеко во шољата, додадете шеќер и кафе, и притиснете на копчето.

Нема на залиха

Compare

Опис

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со ова шоља со механизам за мешање.
Вие само ставете млеко во шољата, додадете шеќер и кафе, и притиснете на копчето. Шољата со механизам за мешање ќе го измеша кафето без лажичка. Шољата има и капак за полесен транспорт така што вашиот пијалок ќе биде постојано со вас. Заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шољата. Само ставете детергент и вода, притиснете на копчето и исплакнете.
 
Користи две ААА батерии
Димензии: 13×10.5×8.8cm
Капацитет: 335ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шоља со механизам за мешање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…