Купи!

Ѕвездено мече

890.00 ден

Ѕвездено мече, најдрагиот пријател на вашите најмили пред спиење! Изработени од плишан и мек материјал, совршени за гушкање пред спиење. Помагаат многу за децата кои се плашаат од темнина.

Compare

Опис

Ѕвездено мече, најдрагиот пријател на вашите најмили пред спиење! Изработени од плишан и мек материјал, совршени за гушкање пред спиење. Помагаат многу за децата кои се плашаат од темнина.
Едноставно со претискање на ѕвездата на стомачето ја менуваат светлината во 6 различни бои. Може да изберете: розево маче или сино кученце.
Интегрирана е функција на 20 минутно автоматско исклучување за штедење на батериите.
Работи на 3 ААА батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии:37×18.5×14.2cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЕ ЗВЕЗДЕНО МЕЧЕ ВИ Е ПОТРЕБНО!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕвездено мече”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…