Ѕвезден проектор

490.00 ден

Направете си ваше ѕвездено небо во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате.

Compare

Опис

Направете си ваше ѕвездено небо во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате со овој ѕвезден проектор. Идеален за креирање романтична атмосфера, релаксирана атмосфера или диско забава за вашите најмили. Совршен декор за секој простор.

Карактеристики:
-достапни бои: лила, розева и сина
-димензии: 12 x 12 x 15.5cm
-ротирачки проектор 360`
-USB кабел
-Напојување 3 x AAA батерии (не се вклучени во сетот).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕвезден проектор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…