Јас сум Луна ранец со тркалца

1,350.00 ден

Јас сум Луна убав и шарен премиум ранец со тркалца со ликот на новиот херој на Дизни, Луна, која ќе го израдува вашето девојче. Оваа училишна торба има тркалца, кои ќе го олеснат товарот од училишните материјали.

Compare

Опис

Јас сум Луна убав и шарен премиум ранец со тркалца со ликот на новиот херој на Дизни, Луна, која ќе го израдува вашето девојче. Оваа училишна торба има тркалца, кои ќе го олеснат товарот од училишните материјали. Има две поединечни прегради кои се затвараат со патент, рачка, и две прилагодливи прерамки. Целосната структура е креирана за поголема удобност на вашето дете. Изработен е од отпорни материјали кои ја дишат но во исто време даваат цврстина, сигурност и квалитетот на рабовите. Димензии: 31 cm, 45 cm и 18 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јас сум Луна ранец со тркалца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…