10 метри LED лента со 100 сијалички

590.00 ден

Сијаличките се многу важен дел на секоја новогодишна декорација.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сијаличките се многу важен дел на секоја новогодишна декорација. Без нив некако не би го добиле целосниот сјај.
Безбедени за употреба и енергетски ефикасни: 6W за 100 сијалички и жица изолирана која не затоплува. Остануваат ладни и по 14 часа употреба. Безбедни за вашите деца и домашни миленици. Не треба да се грижите зда не се изгорат при допир.
Флексибилни се и можете да ги направите во која било форма што ја посакувате.
Доколку една сијаличка престане да работи не влијае на останатите кои ќе продолжат нормално да работат.
Практични и ја чуваат животната средина.
Водоотпорни IP67, без грижи на влага, временски оштетувања или краток спој.
Бидеќи се LED трошат многу малку електрична енергија што ги прави енергетско ефикасни. Долготрајни до 55000 работни часа.
Покрај за новогодишна елка можете да ги користите за: свадби, декорирање на градини, венци, дрвја, грмушки, живи огради, огради, столбови, прослави, ресторани, барови, или секаде каде што е потребна светла декоративна светлина.

Работат на 3 АА батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “10 метри LED лента со 100 сијалички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…