10 Disco – Atmosphere Led светла

1,390.00 ден

10 Disco – Atmosphere Led светла. Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава. Создадете магија со помош на Disco – Atmosphere Led светлата кои ќе ви овозможи вистинска сензација.

Compare

Опис

10 Disco – Atmosphere Led светла. Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава. Создадете магија со помош на Disco – Atmosphere Led светлата кои ќе ви овозможи вистинска сензација.
Едноставен и лесен начин за декорирање на вашиот дом во кратко време!
Идеална за секоја пригода!
Може да се користи во домот и надвор од него. Надвор од домот користете ја со продолжен кабел наменет за надворешна употреба.
Вистинско декоративно решение за вашиот дом!
LED завесата можете да ја користите не само за време на празниците, туку и за добра забава во вашиот дом: свадби, декорирање на градини, венци, дрвја, грмушки, живи огради, огради, столбови, прослави, ресторани, барови, или секаде каде што е потребна светла декоративна светлина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “10 Disco – Atmosphere Led светла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…