100 LED Сијалички за елка со конектори за меѓусебно поврзување

290.00 ден

100 LED Сијалички за елка со конектори за меѓусебно поврзување

Compare

Опис

Сијаличките се многу важен дел на секоја новогодишна елка. Без нив некако елката не би го добива својот целосен сјај.
Сијаличките имаат конектори за меѓусебно поврзување на повеќе сетови од по 100 сијалички, така што ќе немате потреба од продолжни кабли или повеќе штекери за да прилкучите повеќе сијалички и да направите подолга низа.
Бидеќи се LED трошат многу малку електрична енергија што ги прави енергетско ефикасни. Долготрајни до 40.000 работни часа.
Секоја сијаличка е 5мм и е позната како широко аголна сијаличка, бидејќи можете да ја видите осветленоста на сијаличката од 360 степени.
Покрај за новогодишна елка можете да ги користите за: свадби, декорирање на градини, венци, дрвја, грмушки, живи огради, огради, столбови, прослави, ресторани, барови, или секаде каде што е потребна светла декоративна светлина.

Расположливи бои: жолта и бела боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “100 LED Сијалички за елка со конектори за меѓусебно поврзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…