1000 LED сијалички 100m

3,800.00 ден

1000 LED сијалички 100m. Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава. Создадете магија со помош на LED сијаличките која ќе ви овозможи вистинска сензација.

Compare

Опис

1000 LED сијалички 100m. Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава. Создадете магија со помош на LED сијаличките која ќе ви овозможи вистинска сензација.
Едноставен и лесен начин за декорирање на вашиот дом во кратко време!
Идеална за секоја пригода!
Може да се користи во домот и надвор од него. Надвор од домот користете ја со продолжен кабел наменет за надворешна употреба.
Вистинско декоративно решение за вашиот дом!
LED сијаличките можете да ја користите не само за време на празниците, туку и за добра забава во вашиот дом: свадби, декорирање на градини, венци, дрвја, грмушки, живи огради, огради, столбови, прослави, ресторани, барови, или секаде каде што е потребна светла декоративна светлина.
Бидеќи се LED трошат многу малку електрична енергија што ги прави енергетско ефикасни.
Бои: бела и жолта.
Боја на кабли: зелена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “1000 LED сијалички 100m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…