18 LED Рефлектор за секоја забава

950.00 ден

Осветлување е важен дел од секоја забава и претставува главен дел на забавата. Овој 18 LED рефлектор е дизајнирана да произведе романтична атмосфера и фантастични моменти за сите прилики како бар, диско, забава, шоу и така натаму.

Нема на залиха

Compare

Опис

Осветлување е важен дел од секоја забава и претставува главен дел на забавата. Овој 18 LED рефлектор е дизајнирана да произведе романтична атмосфера и фантастични моменти за сите прилики како бар, диско, забава, шоу и така натаму. Го засилува ентузијазмот на забавата и сите ќе уживаат во прекрасните визуелни ефекти. Дали сакате да имате незаборавна забава или романтична вечера со вашиот сакан/сакана?
Се прашувате како да создадете атмосфера на секојдневна забава и да направите гостите да не се чувствуваат како на обична забава, туку како во ноќен клуб?
Ние ви нудиме нешто ново, без кое ниту една забава нема да помине незаборавно, и секогаш ќе бидете подготвени да создадете добра атмосфера за забава или празнична атмосфера со овој рефлектор. Идеален за да создаде светлечки ефекти, празнично расположение, чувство како во диско или ноќен клуб, сето тоа зависно од вашето расположение.

Зошто да го имате овој Led рефлектор:
– ќе ви создаде незаборавни моменти на вас и на вашите гости;
– создава идеален празничен амбиент;
– создава диско ефект;
– компактен уред , кој не зазема многу дополнителен простор;
– вашите гости ќе бидат воодушевени;
– совршена за создавање, не само на забави, туку и за романтична атмосфера;
– комплетот вклучува далечински управувач
– благодарение на можноста за монтирање може да ја поставите на било која рамна површина, дури и да го прикачите на таванот;
– диско-сферата е многу моќна, способна за осветлување на голема просторија со светлосни ефекти, која исто така може да се користи и во отворени простории;

Спецификации:
-Напон: AC110V/220 V
-Фреквенција: 50-60 Hz
-Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “18 LED Рефлектор за секоја забава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…