2 во 1 Преса-Пегла за коса

990.00 ден

2 во 1 Преса и пегла за коса, за правење на различни фризури.

Нема на залиха

Compare

Опис

2 во 1 Преса и пегла за коса, за правење на различни фризури. Можете да ја користите за исправување на косата, косата да ви биде прекршена и виткана.Вашата коса ќе изгледа одлично. За само неколку минути ќе имате совршена фризура како од фризерски салон.

Многу практична и ефикасна. Пресата, пегла е опремена со технологија за брзо загревање, така што брзо се загрева до саканата температура. Има повеќе нивоа на подесување на температурата кои се движат од 140-230 степени Целзиусови. Исто така кабелот има можност да ротира 360 степени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Преса-Пегла за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…