2 во 1 LED/UV лампа за гел нокти 96W

2,100.00 ден

2 во 1 LED/UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и професионални салони.

Compare

Опис

2 во 1 LED/UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и професионални салони. Содржи 39 светла во вкупна јачина 96 W што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти. Може да се користи за гел за надградба, но и за сушење на гел лакови. Внатрешноста е обложена со рефлективен слој што овозможува совршено сушење на гелот од сите страни. Има копче за постојано светење, но и копче за тајмер што ја прави особено погодна ако правите маникир или педикир во домашни услови.

Карактеристики:
-39 светла (вкупно 96 W)
-Може да се користи за раце и нозе
-Погодна за гел за надградба, гел лакови
-Тајмер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 LED/UV лампа за гел нокти 96W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…