3 во 1 алатка за овошје

250.00 ден

3 во 1 алатка за овошје, се што ви е потребно за совршено декориран здрав оброк. Децата ги обожуваат топчињата од лубеница, диња и слични овошки, а гостите ќе бидат импресионирани од сервираната храна.

Compare

Опис

3 во 1 алатка за овошје, се што ви е потребно за совршено декориран здрав оброк. Децата ги обожуваат топчињата од лубеница, диња и слични овошки, а гостите ќе бидат импресионирани од сервираната храна.
Користете ја големата алатка за чистење на семето од папаја, тиква и слично. Можете исто така да ја користите за да ја отстраните лубеницата од кората или да направите двојно печени компири.
Користете ја помалата алатка за помало овошје и зеленчук како киви или авокадо.
Третата алатка прави совршени топчиња диња, лубеница и слично што се толку забавни за јадење.
Сите три алатки се собираат една во друга за полесно складирање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 во 1 алатка за овошје”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…