Купи!

3 во 1 Мултифункционални држач за кујнска хартија и фолија

650.00 ден

3 во 1 Мултифункционални држач за кујнска хартија и фолија. Се што ви е потребно ќе го најдете на своето место.

Compare

Опис

3 во 1 Мултифункционални држач за кујнска хартија и фолија. Се што ви е потребно ќе го најдете на своето место.
 
Карактеристики:
-Практичен додаток за модерна кујна: држач за ролна за алуминиумска фолија, фолија за храна и кујнска крпа.
-Сè е складирано уредно на едно место. Двата дела за ролна се опремени со остри ножеви, кои уредно и прецизно ја сечат фолијата.
-Ножевите за сечење безбедно се кријат зад ергономски дизајнираните секачи.
-Удобен и погоден за употреба за чување на фолија во кујната. Врвот може да стави и некои зачини.
 
Спецификации:
-Материјал: ABS
-Боја: бела
-Големина: прибл. 38х24сm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 во 1 Мултифункционални држач за кујнска хартија и фолија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…