3 во 1 Unicorn масичка со 100 коцки

3,100.00 ден

3 во 1 Unicorn масичка со 100 коцки одлична за развој на креативноста и сетилните перцепции кај најмалите. Масата за игри Dolu има два слоја и нуди два вида забава!

Compare

Опис

3 во 1 Unicorn масичка со 100 коцки одлична за развој на креативноста и сетилните перцепции кај најмалите. Масата за игри Dolu има два слоја и нуди два вида забава! Првиот простор е наменет за уметнички и креативни активности, исто така добро ќе служи и како простор за играње. Со отстранување на горната плоча, се создава втора област, која можете да ја искористите за игра со коцки. На страните на масата има практични рачки за чашки, кои се дел од пакувањето и можете да ги користите и кога цртате со боички и кога играте со вода и песок. 3 во 1 Unicorn масичка со 100 коцки се истакнува со својот висококвалитетен дизајн направен од издржлив материјал и многу лесно одржување. Наменета за внатрешна и надворешна употреба Масата може да се користи за цртање, играње со коцки, песок и со вода. Лесно одржување и ракување со масата
Димензии: 90 × 130cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 во 1 Unicorn масичка со 100 коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…