Купи!

360° Детска четка за заби

250.00 ден

360° Детска четка за заби. Дали ви е тешко да го научите вашето дете како да ги мие забите? Дозволете му на вашето дете низ забава да ги измие своите запчиња!

Compare

Опис

360° Детска четка за заби. Дали ви е тешко да го научите вашето дете како да ги мие забите? Дозволете му на вашето дете низ забава да ги измие своите запчиња!

Со главата на четката во форма на буквата У, може да се исчисти околу забот без да се грижите дали има пропуштено место на забот кај вашето дете. Овој производ дефинитивно ќе ви помогнеме да ги научите вашите деца како правилно да ги мијат своите заби и да имаат здрава уста!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “360° Детска четка за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…