3D зголемувач на екран

250.00 ден

Integer pharetra magna ac lacus. Aliquam vitae sapien in nibh vehicula auctor. Suspendisse leo mauris, pulvinar sed, tempor et, consequat ac, lacus. Proin velit. Nam no fierent intellegat, ius ex.

Compare

Опис

Телефонот се претвора во 3D екран, на кој вашите херои оживуваат. Едноставна и генијална технологија го зголемува екранот на телефонот над 3 пати и им дава на сликите 3D длабочина, за пореално доживување.
Карактеристики:
-Материјал: ABS
-Димензии: 15,5 / 18 см.
-Компатибилен за сите видови телефони
-Лесно за носење
-Исклучително погоден за гледање филмови, читање на текстуални материјали, особено за возрасни луѓе,кои се напрегнуваат додека читаат ситен и нејасен текст.

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D зголемувач на екран”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.