4 во 1 Кенгур

990.00 ден

4 во 1 кенгурот овозможува да го носите бебето во 4 различни позиции.

Compare

Опис

4 во 1 кенгурот овозможува да го носите бебето во 4 различни позиции. Бебето ќе биде безбедно и среќно а вашите раце слободни. Материјалот е мек и овозможува проток на воздух со што вашето дете ќе ужива во пријатно и безбедно носење. Едноставен за употреба, ставање и вадење на бебето во кенгурот со уникатното странично отварање. Бебето може да биде свртено со лицето или со грбот накај вас. Специјалниот дизајн овоможува рамномерна дистрибуција на тежинита. Потпората за главата на бебето се подесува нагоре и надоле соодветно со возраста и потребата. Можете да го користите кога стоите, одите или седите.
Пред употреба секогаш проверете дали е добро осигуран кенгурот.
Се препорачува рачно перење но благ детергент. Да не се користи белило и да не се пегла. Да не се изложува директно на висока температура.

Достапни бои: розева и сина
Идеален за бебиња од 4 до 18 месеци (3.5-15 kg)

Дополнителни информации

size

Large, Mediam, small

color

розева, сина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “4 во 1 Кенгур”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…