5 во 1 рачен сецко

390.00 ден

5 во 1 рачен сецко, вашиот помoшник во кујна кој ќе ви го скрати времето за готвење од подготовка до сервирање на храната.

Compare

Опис

5 во 1 рачен сецко, вашиот помoшник во кујна кој ќе ви го скрати времето за готвење од подготовка до сервирање на храната. Храната може да биде исецкана на кубети, стапчиња или како и да посакате на парчиња и со тоа нема да заштедите само време туку ќе имате и посредена кујна без голем број ножеви и неред.
 
Карактеристики:
– Лесен за чистење и расклопување
– Ви заштедува време и пари
– Безбедно за деца
– Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата
– Храната ќе ви биде почиста зашто што нема да доаѓа многу во допир со раце и прсти

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5 во 1 рачен сецко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…